logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

عملکرد دستگاه تصفیه آب

استفاده کردن از دستگاه تصفیه آب باعث سبکی آب و در نتیجه بالا رفتن کیفیت آب آشامیدنی می شود. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های دستگاه تصفیه اب پاک کردن آلودگی موجو در آب مانند: فلزات بسیار سنگین، نیترات ها، کلر آب، سختی آب و در آخر ذرات سنگین پوسیدگی لوله های آب و فاضلاب آشپزخانه و ساختمان است.

دستگاه های تصفیه آب خانگی

از رایج ترین دستگاه های تصفیه اب می توان به دستگاه تصفیه آب خانگی اشاره کرد که حضور آن در هر خانه ای به نوعی ضروری است. وظیفه اصلی این دستگاه ها، حذف آلودگی آب و حذف فلزات سنگین از ان است.

دستگاه های تصفیه آب شرکتی

از این نوع دستگاه های تصفیه آب معمولا در شرکت ها و ارگان های دولتی و به طور کلی مکان هایی با حجم انبوه جمعیت استفاده می شود، کیفیت تصفیه آب این دستگاه ها کمی بیشتر از دستگاه تصفیه اب خانگی است.

تاثیر بالعکس دستگاه تصفیه آب

با زمان کمی جستجو در اینترنت، بازار و مغازه قطعا متوجه مارک های زیادی از این دستگاه ها  می شوید اما به راستی تمامی آن ها قابل استفاده هستند ؟ قطعا خیر! همانطور که دستگاه تصفیه اب استاندارد و شرکتی باعث افزایش کیفیت آب می شود، دستگاه های تصفیه آب غیر استاندارد نیز باعث فرق نکردن کیفیت و حتی در بعضی مواقع باعث کم شدن کیفیت آب تصفیه شده می شود. بنابراین سعی کنید تا برای انتخاب و خرید این دستگاه ها برندی معتبر انتخاب کنید.

مزایای تصفیه آب برای بدن

تصفیه آب برای بدن و سلامتی پوست و گوارش نیز تاثیرات بسیاری دارد، که در مقاله های بعدی به مزایای آن به طور کامل اشاره خواهیم کرد.

تگ ها: تصفیه آب 6 مرحله خانگی , دستگاه تصفیه آب , تصفیه آب , دستگاه تصفیه آب اداری , فروش دستگاه تصفیه آب , خرید دستگاه تصفیه آب , تصفیه اب اکوابست
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی