logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

آیا می توان از وب سایت های فروشگاهی دستگاه تصفیه خرید نمود؟

آیا می توان از طراحی سایت های فروشگاهی دستگاه تصفیه خرید نمود؟ آیا سایت فروشگاهی دستگاه تصفیه آب آبکده پارسیان مورد اعتماد است؟ شاید این سوالی باشد که برای اکثر متقاضیان خرید دستگاه تصفیه آب و یا مشاوره خرید این دستگاه ها پیش می آید، بنابراین با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را دریافت نمایید:

سایت های فروشگاهی عمدتا به دو دسته تقسیم می شوند:

  • سایت های مطرح شده
  • سایت های مطرح نشده

فروشگاه های اینترنتی مطرح شده

دیجی کالا نامیست آشنا برای صاحبان فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت این شرکت به صورت فروشگاهی می باشد و علت فروش عمده آن برندینگ قوی در طول این چند ساله می باشد. بنابراین مهم ترین دلیل اعتماد کاربران برای خرید از این سایت برندینگ و شناخته شدن دیجی کالا در سطح اینترنت می باشد. این اعتماد سازی به حدی است که اگر حتی این سایت فاید نماد الکترونیک و مجوز از وزارت صنعت و معدن و غیره و غیره باشد بازهم فروش خود را دارد.

فروشگاه های اینترنتی مطرح نشده

همانطور که در قسمت بالا مثال زدیم یکی از دلایل فروش عظیم سایت دیجی کالا برندینگ آن است. متاسافانه کاربران در ایران در فضای اینترنت بیشتر به دنبال کالا دیجیتال هستند تا پوشاک و مواد غذایی و ... بنابراین مطرح کردن سایت های فروشگاهی صنعتی کار بسیار دشواری است، بنابراین اگر سایتی را می بینید که در زمینه فروش محصولات صنعتی فعالیت می کند اما نماد الکترونیک دریافت نکرده است این به علت عدم وجود اعتبار کم سایت نیست بلکه به دلیل نبود فرهنگ خرید آنلاین اینگونه محصولات است.

نتیجه گیری

بنابراین شما کاربران  با خرید محصولات صنعتی از فروشگاه های اینترنتی می تواند این فرهنگ سازی را در سطح جامعه انجام دهید تا علاوه بر سایت آبکده پارسیان، دیگر طراحی وب سایت ها نیز به برندینگ مورد نیاز خود برسند.

 

تگ ها: تصفیه آب 6 مرحله خانگی , دستگاه تصفیه آب , دستگاه تصفیه آب آکوابست , دستگاه تصفیه هوا خانگی , اکوابست
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی