logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

دستگاه های تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی 

مجموعه آبکده پارسیان طراح و سازنده دستگاههای تصفیه آب صنعتی در هر ظرفیتی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت همراه با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش مادام العمر در خدمت شما عزیزان می باشد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی  با روش تکنولوژی جدید ( اسمز معکوس توسط ممبرانهای صنعتی مانند : ممبرانهای 8 اینچ فیلمتک ) آب را  در حجم بالا تصفیه از آلاینده  های شیمیای مانند ( نیترات ، نیتریت و .... ) می نماید . دستگاه تصفیه آب صنعتی دارای ظرفیتهای متنوع می باشد و این ظرفیتها بستگی به مصارف آن می باشد. ظرفیتهای دستگاه تصفیه آب صنعتی  از 5 متر مکعب به بالا  شروع می شود 

دستگاه تصفیه آب صنعتی یا آب شیرین کن ها از حجم آب بالای استفاده می کنند بطور مثال از آب دریا ، رودخانه ، چاه ، ....  آب برداشت و وارد . دستگاه تصفیه آب می شود. این دستگاه ها در صنعت کشاورزی ، پرورش ماهی ، صنعت ، بیمارستان و حتی در حوزه فروش و بسته بندی آب شرب استفاده می شود .

دستگاه تصفیه آب صنعتی که از طریق اسمز معکوس آب را توسط می نماید روش آن همانند دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد اما در ابعاد بزرگتر و با فیلترهای بیشتر و یکسری قطعات جانبی که به دستگاه تصفیه آب صنعتی اضافه می گردد . و همانند دستگاه تصفیه آب خانگی آبی شیرین و گوارا و مورد تایید را به شما هدیه می نماید.

 

دستگاه تصفیه آب صنعتی متشکل از فیلترهای مختلف می باشد  این فیلتر ها  بعنوان سختی گیر عمل می نمایند که جنس آنها از رزین یا سیلیس برای نرم کردن آب و حذف فلزات (منیزیم ، کلسیم ، و...... ) می باشد . نکته ای دیگر که در ساخت دستگاه تصفیه آب قابل توجه هست که باید پیش فیلترها ی صنعتی حتما نصب گردد برای این است که ، طول عمر ممبران ها ( اصلیترین فیلترهای روی دستگاه تصفیه آب ) را بالا ببرد چون این پیش فیلترها ذرات یک میکرون را در ابتدا از آب می گیرند این ذرات شامل ( گل و لای و جلبک و... ) می باشد. تمام دستگاه تصفیه آب صنعتی همانند دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی از یک الگو طراحی می شوند و قیمتهای متفاوت آنها بخاطر قطعات و جنس و کیفیتی می باشد که در ساخت و مونتاژ آنها بکار می رود .